ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 11:00-16:00
ВС: ТОЛЬКО В ОНЛАЙН РЕЖИМЕ

В корзине пусто!

Ніж Ganzo G8012V2-LG зелений (G8012V2-LG) з паракордом

Ніж Ganzo G8012V2-LG зелений (G8012V2-LG) з паракордом
На складе 1340.00 1 340.00грн.
Без НДС: 1 340.00грн.
Производитель: Ganzo
Доступность: На складе
Код товара: G8012V2-LG

Ganzo

Опис ножа Ganzo G8012V2-LG зелений:

Ножа Ганзо G8012V2-LG - інструмент справжнього виживальника і любителя тривалого відпочинку на природі. Щоб справлятися із завданнями різної складності, конструкція моделі була продумана з урахуванням вимог до ефективності та безпеки ножа і забезпечує користувача рядом необхідних функцій, без яких не обійтися далеко від цивілізації.

Виріб оснащений нескладним клинком з сталі 8Cr13, яка містить підвищену кількість вуглецю і хрому. Дані елементи роблять матеріал більш стійким до появи корозії і наділяють його оптимальною для туристичних ножів твердістю порядку 58 HRC. Ганзо G8012V2-LG надовго утримує гостроту і невимогливий до догляду: потрібно лише витерти ніж після експлуатації, щоб очистити від бруду, і зберігати в сухому місці. Характерною відмінністю моделі є темне покриття клинка, яке крім естетики виконує практичну функцію: воно захищає лезо від появи темних плям і служить додатковим зміцненням для сталі.

Щоб модель G8012V2-LG Г8012V2-LG вдало справлялася з підвищеними навантаженнями, її рукоять виготовлена з високоміцної марки ABS-пластика. Даний матеріал відрізняється тривалим терміном служби і несприйнятливістю до кислот та інших хімічних речовин. Рукоять має ребристу поверхню, яка підвищує надійність утримання інструменту в долоні, а для додаткової фіксації клинка в руці можна використовувати паракордовий темляк з комплекту.

Для безпечного зберігання в наборі передбачені фірмові піхви, які щільно фіксують клинок всередині за допомогою чіпкої застібки-липучки. Піхви мають кілька функціональних доповнень, які роблять відпочинок на природі комфортніше: компактне кресало, стропоріз для шнурів і мотузок маленького діаметру і дрібнозернисту пластину з алмазним напиленням, щоб в критичній ситуації користувач міг швидко привести лезо в ідеальну форму.

Особливість:

  • туристичний ніж з нескладним клинком;
  • марка сталі-8CR13 з високим вмістом вуглецю і хрому;
  • твердість клинка становить 58 HRC;
  • клинок з формою Drop Point;
  • Товщина клинка дорівнює 5 міліметрів;
  • рукоять виготовлена з ABS-пластика;
  • у виробі передбачено отвір під паракордовий темляк, який йде в комплекті;
  • набір включає функціональні піхви з доповненнями в якості кресала, стропоріза і точила;
  • загальна довжина інструменту-24.3 сантиметри;
  • вага дорівнює 349 грамам.
Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв