ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 11:00-16:00
ВС: ТОЛЬКО В ОНЛАЙН РЕЖИМЕ

В корзине пусто!

Міні-Мультитул NexTool BOTTLE OPENER Monster Mouth KT5010B

Міні-Мультитул NexTool BOTTLE OPENER Monster Mouth KT5010B
На складе 280.00 280.00грн.
Без НДС: 280.00грн.
Производитель: NexTool
Доступность: На складе
Код товара: KT5010B

nextool-logo.jpg

Опис мультитула Nextool KT5010B:

Швидкий темп сучасного життя змушує нас пристосовуватися і шукати оптимальні рішення повсякденних побутових завдань. Приймаючи виклик часу, компанії прагнуть полегшити цей процес. Поява мультитула – логічний крок технологічного прогресу. Тепер, щоб виконати ремонт або впоратися з іншими завданнями, потрібно мати при собі всього один інструмент. Він здатний замінити відразу кілька звичних пристосувань, володіючи багатофункціональністю і широким полем застосування.

Міцний і зносостійкий. Довжина мініатюрного помічника сягає 7,3 см, ширина 50 міліметрів, товщина 3,2 міліметра. Вага становить 27 грам.

Зручний і практичний – ніколи раніше побутова рутина не була настільки легкою, у всіх сенсах цього слова. Мультитул поєднує в собі кілька викруток, гайкові ключі, відкривачку для пляшок і інструмент, який допомагає висмикнути цвяхи. Подібних інструментів буде достатня, щоб виконати прості операції, з якими найчастіше стикаються у побуті. Використовувати такого помічника можна як вдома, так і в дорозі. Він зручний в туристичному поході, на вилазці, в подорожі.

Лаконічний міцний примірник, може бути брелок для ключів. Крім того, модель можна носити на одязі, для цього передбачений спеціальний карабін. Підходить для щоденного носіння – все потрібне у вас під рукою. Порадуйте таким подарунком собі і близьких людей, і ви неодмінно оціните переваги виробу. Гарантія на товар – 1 рік.

Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв